שירותים
שירותי הפיתוח ומיקור החוץ שלנו מלווים חברות תוכנה, יזמים וחברות סטארט אפ, משרדי מיתוג ועיצוב ועסקים במבחר תחומים תוך מתן פיתוח שוטף עם אחריות על איכות ורמת הביצוע.

יעוץ טכנולוגי, הנדסת מערכת וליווי מקצועי

בתחום פיתוח מערכות והייעוץ ניתן לראות תחומים שונים וביניהם גם ייעוץ טכנולוגי המתאים לבתי תוכנה וחברות הייטק המעוניינים לשפר את ביצועי החברה או להוציא מוצרים חדשניים לשוק בדרך מקצועית ועל פי תכנית עסקית שתאפשר להם להגיע להצלחה מסחררת.

 

כמו כן, שירותיו של יועץ טכנולוגי מתאימים לחברות בתחום פיתוח מערכות והנדסת מערכות אשר מעוניינות להתפתח בתחום, בין אם מדובר על חברות קיימות או חברות בתחילת דרכן. כחלק משירותיו של יועץ עסקי ניתן למצוא גם שירות ליווי מקצועי לחברות המעוניינות להכניס מוצרים טכנולוגיים חדשניים, לצורך ייעול השירות וההתנהלות הארגונית הפנימית.

 

על כתפיו של יועץ טכנולוגי מונחות משימות רבות ועליו להיות בקיא בשני תחומים: בתחום הטכנולוגי ובתחום יעוץ עסקי. שילוב של שני תחומים אלו יאפשר לחברות אלה להפיק את המרב מהיועץ ולעבוד על פי תכנית עבודה מסודרת.

פיתוח מערכות מתקדם

שלבי העבודה של יועץ טכנולוגי

הכרת הצוות

בשלב הראשוני על היועץ להכיר היטב את הנפשות הפועלות, בין אם הוא מגיע לבית תוכנה, חברת תוכנה, ארגונים ציבוריים, חברות עסקיות ובכלל לכל חברה הזקוקה לשירותי הנדסת מערכות או פיתוח מערכות. הכרת הצוות הניהולי ועובדי החברה תאפשר לו להתאים את התכנית על פי אופיים ובכך להתאים עבורם את התכנית.

 

תכנון ובניית תכנית עבודה

בשלב הבא בתהליך ייעוץ טכנולוגי היועץ יבנה תכנית עסקית שתאפשר לבית העסק לעבוד בצורה מסודרת על מנת להגיע ליעד הדרוש. בתכנית זו מכניסים את כל הפרמטרים הנחוצים להצלחת החברה כמו – דו”ח ובחינת מתחרים, פעילות שיווקית, נקודות חולשה של העסק, נקודות חוזקה ועוד מיני רבים.

 

יישום התכנית

השלב המאתגר בכל תהליך הייעוץ הוא יישום התכנית, כלומר הוצאתה לפועל עד לקבלת התוצאות הרצויות. חשוב לציין כי ישנה משמעות רבה ליישום התכנית באופן מתוכנן ויעיל בכדי להגיע להשקת המוצר או השירות במינימום זמן ותקציב.

 

בדיקת הביצועים

בשלב הבא שנעשה לאחר כמה חודשים, היועץ יבחן את יישום התכנית ואת התוצאות שיתקבלו, על מנת לוודא כי אכן צוות החברה מתמיד בביצוע התכנית והאם התכנית אכן אפשרה להגיע לתוצאות הרצויות מבחינת ניהול החברה והגדלת הלקוחות ורווחיות בית התוכנה.

 

למידע נוסף השאירו פרטים בדף צור קשר
או חייגו עכשיו 1-700-55-66-34