שירותים
שירותי הפיתוח ומיקור החוץ שלנו מלווים חברות תוכנה, יזמים וחברות סטארט אפ, משרדי מיתוג ועיצוב ועסקים במבחר תחומים תוך מתן פיתוח שוטף עם אחריות על איכות ורמת הביצוע.

פיתוח אתרים מתקדם

בניית אתר בעידן המודרני הוא משימה מורכבת עבור חברה המעוניינת באתר מרשים שיאפשר לה לנצל את הטכנולוגיות הקיימות בכדי להציג ללקוחותיה אתר ידידותי ונוח שיגרום לגולשים להישאר בו זמן רב ולבצע מגוון פעולות שונות, בין אם מדובר על בניית אתרי מסחר לצורך מכירת מוצרים שונים, מערכות טפסים לצורך הזנת פרטים או אתר תדמיתי שישמש כחלון ראווה להצגת החברה ברשת.

שלבי פיתוח אתרים מתקדם מתחיל בתכנון נכון של האתר, שהוא למעשה אפיון המדמה את עבודתו של אדריכל טרם בניית מבנה כל שהוא. תפקידו של האפיון להגדיר את עץ האתר ומבנה הדפים והוא למעשה ישמש כטיוטה ראשונית שתועבר ולאחר מכן לצוות הפיתוח שתפקידו לפתח את האתר באופן שבו הוא תוכנן.

פיתוח אתרים והתאמת רספונסיבית לכל סוגי המכשירים

חשיבות התאמת האתר למובייל

כיום מכשירי המובייל נמצאים בכף ידינו ותוך כמה שניות אנו נכנסים למנוע החיפוש של גוגל ומחפשים דרך הנייד כל שחשקה נפשנו. למעשה, כיום יותר מ – 80% מהגולשים נכנסים לאתרים דרך המובייל וכאשר הם נתקלים באתר שאינו מותאם ואינו מספק חוויית גלישה נוחה, כגון מלל קטן, מיקומי תמונות ואובייקטים שאינם נוחים לשימוש, עיצוב שאינו מותאם לשימוש במובייל ועוד… הגולש יעזוב את האתר ויעבור לאתר מתחרה שאולי יציג עבורו אתר מותאם ונוח יותר לגלישה.

התאמת אתרים למובייל

למידע נוסף אודות פיתוח אתרים השאירו פרטים בדף צור קשר
או חייגו עכשיו 1-700-55-66-34