שירותים

שירותי הפיתוח ומיקור החוץ שלנו מלווים חברות תוכנה, יזמים וחברות סטארט אפ, משרדי מיתוג ועיצוב ועסקים במבחר תחומים תוך מתן פיתוח שוטף עם אחריות על איכות ורמת הביצוע.

פתרונות 360º עסקיים

הניסיון והידע הנצבר של bosonet מאפשר ללקוחותינו – ביניהם גם בתי תוכנה שונים, לקבל שירות פיתוח מלא 360º תוך הבנה מעמיקה של צרכי הפרויקט והגדרת אסטרטגיה יעילה לביצועו תוך שמירה על איכות קוד גבוהה ובהירה ומימוש ממשקים ברמה גבוהה.
השירותים שלנו כוללים מחקר, אפיון ופיתוח רעיוני, תכנון תשתית טכנולוגית והפקת תוכנית עבודה, ביצוע QA ואבטחת איכות, פיתוח ממשקי Front end ו-Admin, ליווי ותמיכה שוטפים כולל בדיקות איכות ובקרת ביצועים קבועים.

ייעוץ טכנולוגי וליווי מקצועי

היתרון המשמעותי של צוות bosonet כספק תוכנה הוא סגירת המעגל הטכנולוגית והמקצועית שאנו מציעים.
משלב האפיון ועד להשקה, כולל תמיכה ופיתוח שוטפים צוות bosonet עובד במתודה ברורה ויעילה וחוסך את הזמן והמשאבים באיתור עובדים או עבודה מול פרילאנסרים.
הצוות שלנו מנוסה בעבודה על פרויקטים מורכבים בתחומים שונים ועובד בתהליך המאפשר העברה יעילה של הפרויקט בין שלבי הפיתוח השונים תוך שמירה על איכות ביצוע גבוהה ובקרת איכות מקסימלית בכל שלב בפרויקט.

פיתוח אתרים
פיתוח אתרים מתקדם

אנו מאמינים שאתר אינטרנט טוב חייב להיות חכם בכדי לבלוט בין מיליוני האתרים ברשת ולהעניק למשתמשים ולמפעיליו את החוויה הנכונה.
האתרים שלנו לא רק נראים טוב – הם גם מכילים מגוון כלי ניהול ובקרה מתקדמים המאפשרים להפיק את המירב מהאתר בקלות, בגמישות ומכל מקום.

למידע נוסף

פיתוח מתקדם למובייל

אנו מציעים פיתוח אפליקציות מובייל Android & iOS מורכבות כחלק מתפיסה כוללת של ניהול מערכות המידע של העסק ושירותי תוכן בענן. צוות bosonet מתמחה בפיתוח קונספט וממשק איכותי בכדי לבלוט בין אלפי האפליקציות המוצעות כיום.
אנו מפתחים מערכות מובייל מתקדמות המחוברות למערכות ענן מבוזרות בתחומי המשחקים, הכספים, הרשתות החברתיות, המסחר והניהול העסקי.

למידע נוסף

חוויית משתמש ועיצוב ממשקים

פיתוח מערכת אינטראקטיבית ברמות מורכבות שונות החל מאתרים פשוטים ועד למערכות הפעלה מורכבות, מצריך הבנה, התמחות ונסיון בעולם המשתמש ויישום נכון של דרישות קהל היעד.
הידע והנסיון העשיר שלנו בפיתוח ממשקים שונים למחשב, טלוויזיה אינטראקטיבית, מובייל וטאבלטים ובפיתוח תהליכים מורכבים מוגדרי משתמש כגון- אשפי ניהול, מצגות אינטראקטיביות, אתרי מסחר ומערכות ניהול מסחריות מבטיחים חוויית משתמש אופטימלית.

למידע נוסף

ניהול ופיתוח פרויקטים

רעיון טוב ככל שיהיה הוא רק ההתחלה. כדי שרעיון לאתר, שירות או מוצר יעבור את כל שלבי האפיון, הפיתוח והבדיקה בהצלחה עד להפיכתו למוצר בעל נוכחות עליו לעבור תהליך “התבגרות” נכון ומובנה.
הצוות המנוסה שלנו יידע לתרגם את הרעיון, מופשט ככל שיהיה למוצר טכנולוגי בעל נוכחות מרשימה ויכולות אינטראקציה עם קהל היעד שלך תוך שמירה על סטנדרט קוד גבוה ופיתוח מודולרי שיוכל להתפתח ולהבשיל עם הזמן.

הנדסת מערכת

בין אם העסק שלך נתקל באתגרים של שליטה בעלויות או בעיות בניהול משימות מורכבות כמו חדירה לשווקים חדשים, אנו נדע לבנות את התשתית הטכנולוגית המתאימה לפיצוח אתגרים אלו.
אנו מפתחים מגוון כלים ושירותים הנתפרים לחבילה ייעודית לכל עסק ומטרה בכדי לייעל את תשתית ה-IT ולהוות נכס אמיתי לקידום צמיחה וחדשנות לעסק שלך.
בעזרת מתודולוגיית פיתוח אחראית, יציבה ומוכחת נדע לתת את הפתרון האופטימלי תוך התחשבות בנתונים ומגבלות הקיימים- קבועים או משתנים תוך כדי פיתוח.

למידע נוסף

מסחר אלקטרוני

אנו מספקים כלים מגוונים לאתרי מסחר אלקטרוני הן ברמת הנראות וחוויית הקניה והן ברמה הטכנולוגית והניהולית. חנות ייחודית בעלת מבנה קוהרנטי ויעיל עם גישה נוחה לכל אזור ותחושת בטחון בקניה תשאיר את הגולשים באתר ותדע לתרגם את מספרם למכירות.
חיבור מאובטח לחברות סליקה, ניהול חנות ומלאי, טיפול בלקוחות, ספקים והזמנות, ניהול הצד הכספי של העסק, יבוא ויצוא קטלוגים, ניהול מלא של מוצרים, מבצעים, הנחות וקופונים וחיבור למערכות ניווט מתקדמות הם רק חלק ממגוון הכלים שאנו מציעים.

למידע נוסף